Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı Adı: Şifre:

Gönderen Konu: Fotoğraf Yarışması..  (Okunma sayısı 1008 defa)

Administrator

  • Administrator
  • Katılımcı Üye
  • *****
  • Karma: +221/-0
  • İleti: 173
Fotoğraf Yarışması..
« : Mart 05, 2021, 02:52:55 ÖÖ »ICPS (Uluslararası etobur  Bitki Topluluğu) Fotoğraf Yarışmaları 2021'de Japonya'daki iki yılda bir düzenlenen konferansımızın COVID-19 nedeniyle bir kez daha ertelenmesine rağmen, bu yıl da bir fotoğraf yarışması düzenliyoruz. Fotoğraf yarışmasının kayıtları, ICPS'nin ilk Dünya Etçil Bitki Günü'nde (WCPD) bir slayt gösterisinde sunulacak. WCPD, Mayıs ayının ilk Çarşamba günü gerçekleşecek. Bu yıl etkinlik 5 Mayıs 2021'e denk geliyor. Bu tarihi dünyanın dört bir yanındaki etçil bitkileri ve bunlarla ilgili araştırma ve koruma çabalarını kutlamak için kullanacağız.

Tüm fotoğraf girişleri 23 Nisan'a kadar teslim edilmelidir. Girişler WCPD'de ön değerlendirmeye tabi tutulur. Son başvuru tarihi esnek değildir, bu nedenle lütfen buna göre plan yapın. Fotoğraf yarışması kuralları aşağıdadır.

Fotoğraf Yarışması Kuralları

Kategoriler:

.Etçil Bitkilerin Portreleri (tek bir bitki veya koleksiyon)
.Doğadaki Etçil Bitkiler (bitkilerin doğal ortamlarında çekilmiş fotoğrafları)
.İnsanlar ve Bitkiler (Etçil bitkilerin ve onları seven insanların tuhaf veya ciddi fotoğrafları)


Yarışma kuralları:

Son Katılım Tarihi: Tüm katılımlar 23 Nisan 2021'e kadar teslim edilmelidir. Girişler Dünya Etçil Bitki Günü'nden (WCPD) önce ön değerlendirmeye alınır. Girişler WCPD 2021 - 5 Mayıs'ta bir slayt gösterisinde sunulacaktır. Son başvuru tarihi esnek değildir, bu yüzden lütfen önceden plan yapın.

Fotoğraflar üç kritere göre değerlendirilir:

Renk, Aydınlatma, Pozlama ve Odak

Yaratıcılık


İlham Verici Güç

Yarışma yalnızca ICPS üyesi fotoğrafçılara ve ICPS Facebook sayfalarımızın hayranlarına açıktır! Girmek için kendi fotoğraflarınızı çekmelisiniz. Lütfen 2. parti üye olmayan fotoğraflara yer vermeyin.
Yalnızca AMATEUR fotoğrafçıları (profesyonel bir fotoğrafçı, yıllık maaşının% 40'ını veya daha fazlasını fotoğraf satarak kazanıyor olarak tanımlanır).
Girişler e-posta yoluyla jpeg olarak gönderilmelidir. Fotoğrafları ayrı ayrı göndermek sorun değil. E-posta ile gönderilen fotoğrafların alındığını onaylamak için bir iade e-postası gönderilecektir. Onay e-postası almazsanız, fotoğrafları almadık.
Kişi başına en fazla 5 giriş.
Fotoğrafçı, fotoğrafları ICPS web sitesi, eğitim infografikleri ve eğitim kitapları dahil olmak üzere herhangi bir ICPS yayınında kullanmak için ICPS'ye izin verir. Fotoğrafçı tarafından saklanan diğer tüm haklar.
Lütfen taranmışsa fotoğraf girişlerinizi temizleyin. Fotoğraflar alındıktan sonra değerlendirilmek üzere herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.
Lütfen fotoğraf dosyanızı adınız ve fotoğraf numaranızla birlikte kaydedin - örneğin kenny.coogan.1.jpg, kenny.coogan.2jpg, vb. Bu, fotoğrafları dosyalama ve ileride yayınlarımızda kullanmak üzere türleri tanımlama konusunda bize yardımcı olacaktır.


Tüm katılımlarda aşağıdakiler olmalıdır.

İsim Soyisim
Adres
Telefon numarası
Her girişin kategorisi
Her girişin türü / meleziKatılım : carnivorousplants.org/ üyeliği ile gerçekleşecektir..
« Son Düzenleme: Mart 22, 2021, 02:44:46 ÖÖ Gönderen: Administrator »
Kayıtlı
admin

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal